O NÁS

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami, pracujeme v prospech naších klientov a to s láskou, nadšením a oddanosťou.

Máme bohaté skúsenosti s predajom, kúpou aj prenájmom nehnuteľností, naši spokojný klienti sa k nám vracajú, ako aj ich známi na ich odporúčanie, náš úspech je založený na každodennom hľadaní vlastných, nových a lepších riešení, niekedy až neriešiteľných situácii, čo nás posúva ďalej.

My nevidíme len obchod, ale zodpovednú a dôslednú prácu.

Sme členom ZRKS

ZRKS je najväčším realitným združením na Slovensku a ako jediné vlastní svoj realitný portál www.ZoznamRealit.sk

 

Mgr. Martina Labancová

Konateľ

+421 903 907 460

info@sweethomereal.sk

KONTAKTOVAŤ

Práca realitného makléra mi učarovala už pred 22 rokmi na štúdijnom pobyte v USA. Od vtedy prešlo pár rokov, keď som vyštudovala Vysokú školu - Verejnú správu a skúsila si aj prácu vo verejnej správe, ale srdcom ma to ťahalo k realitnému obchodu a tak som si povedala že to skúsim.

Začínala som ako realitná maklérka a pár vydarených obchodov a vďačných klientov mi dalo istotu,že to je tá cesta, ktorou chcem ísť. Veľa som sa naučila, ale aj videla veľa veci v tomto obchode, ktoré sa mi nepáčili a ja som ich chcela robiť ináč…

A tu začína príbeh Sweet Home real…. Kde na prvom mieste je srdce….

Mojim krédom je, že každý klient, ktorý predáva svoju nehnuteľnosť jeden, alebo aj viac krát za život si zaslúži výnimočný prístup.

S každým klientom si vytváram vzťah, aby som pochopila jeho očakávania, potreby, jeho životnú situáciu.

Prácu realitného makléra neberiem ako prácu, ale ako životný štýl.

 

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, máš srdce na pravom mieste, pevnú vôľu, slušnosť, vytrvalosť, si ochotný urobiť pre klienta viac ako očakáva, si komunikatívny a máš vlastné auto neváhaj nás kontaktovať... 

2021 - Sweet reality