REZERVOVANÝ! útulný 3i byt vo výbornej lokalite Starozagorská, Košice - KVP

Prehľad

124 990€

Košice II   Sídlisko KVP   

Ponúkame na predaj krásny, veľký 3 izbový byt v OV s loggiou nachádzajúci sa na 7. poschodí bytového domu na Starozagorskej ulici v mestskej časti Košice - KVP. 

Byt o celkovej výmere 79 m2 dispozične pozostáva z 3 izieb, veľkej kuchyne, priestrannej chodby, kúpeľne a samostatného WC. Byt je po staršej rekonštrukcii, boli menené okná, stúpačky, podlahy, dvere, kuchynská linka, kúpelňa..., takže je možné užívať ho ihneď príp. prerobiť podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší tiež možnosť prerobiť byt aj na 4 izbový, kedže jedna izba je nadpriemerne veľká a je možnosť v nej urobiť obývačku spojenú s kuchyňou, krásny výhľad na okolie a presvetlenosť bytu.

Výhodou je aj poloha bytu vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane zastávky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta.  

V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza základná škola Starozagorská, tiež škôlky a to súkromná anglická aj štátna, základná umelecká škola Vlada Urbana, park, zrekonštruované detské ihriská, Lidl, potraviny Billa, DM..., reštaurácia, koliba Zlatá Podkova, Poliklinika ProCare teda všetko čo potrebujete k pohodlnému a pokojnému životu. 

_______________________
Cena: 124.900,- €, je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte slnečný byt s krásnym výhľadom v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality