REZERVOVANÝ! pekný 4i bungalov v obľúbenej lokalite len na skok od centra mesta Vyšné Opátske

Prehľad

178 000€

Košice IV   Vyšné Opátske   

Ponúkame na predaj 4i rodinný dom typu bungalov na pozemku o výmere 400 m2 nachádzajúci sa v žiadanej lokalite v mestskej časti Košice – Vyšné Opátske.

 

Rodinný dom má zastavanú plochu 127 m2 a úžitkovú plochu 105 m2.  Dispozične ho tvorí veľká obývacia izba, kuchyňa, 3 x izba, priestranná kúpeľňa a samostatné WC, technická miestnosť a predsieň . 

Dom sa predáva v štádiu hrubej stavby a je súčasťou dvojdomu, ale má vlastný základ aj stenu. Inžinierske siete - voda, kanál a elektrina sú na pozemku.

Príjemným benefitom je kľudná časť obkolesená krásnou prírodou.

 

Nového majiteľa určite poteší žiadaná mikrolokalita s dobrým napojením na obchvat mesta.

V mestskej časti Košice - Vyšné Opátske sa nachádzajú škôlka, zastávka MHD, zrekonštruované detské ihriská, pri rannom behaní alebo prechádzke so psom určite oceníte blízkosť Hornádu a okolitú prírodu a kúsok v mestskej časti Jazero kompletnú občiansku vybavenosť Základné školy, škôlky, pošta, Kaufland, Tesco.... 

Všetko ostatné nájdete v centre mesta, ktoré máte vďaka výbornej polohe ozaj len na skok.

_________________

Cena: 178 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte novostavbu rodinného domu v žiadanej lokalite s ideálne veľkým pozemkom na skok od centra Košíc a máte seriózny záujem, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2020 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality