REZERVOVANÝ! Na predaj útulný 3i byt so 6m loggiou Krosnianska ul.

Prehľad

110 000€

Košice III   Dargovských hrdinov   

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj vkusne prerobený 3 izbový byt so 6 metrovou loggiou v OV nachádzajúci sa na 1.poschodí zatepleného bytového domu na Krosnianskej ul. v mestskej časti Košice – Dargovských Hrdinov. 

 

Byt o celkovej výmere 70 m2  dispozične pozostáva z 3 izieb, kuchyne, jedálne, priestrannej chodby, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. V byte prebehla kompletná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, rozvody, murovaná kúpeľňa s vaňou, zachovalá kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, interierové dvere, takže je možne užívať ho ihneď bez nutnosti ďalších investícií. 

Príjemným benefitom je orientácia bytu V/Z a pokojná a bezpečná mikrolokalita. 

 

Nového majiteľa určite poteší dobré parkovanie a rovnako aj umiestnenie bytového domu v blízkosti lesa, no zároveň v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. 

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú kvalitné základné školy, škôlka, gymnázium, Poliklinika, obchody, zrekonštruované detské ihriská, lesopark a zastávka MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta. 

_________________

Cena: 110 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt v pokojnej lokalite s dobrými susedmi a s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí, neváhajte a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2020 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality