PREDANÝ! útulný 2i byt vo vyhľadávanej lokalite Popradská ul. Košice - ZÁPAD

Prehľad

95 000€

Košice II   Západ   

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj útulný, slnečný 2 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 2/4 poschodí bytového domu v žiadanej lokalite na Popradskej ulici v mestskej časti Košice - Západ. 

Byt o celkovej výmere 52 m2 dispozične pozostáva z chodby, veľkej obývačky,  priestrannej kuchyne, spálne a kúpeľne s toaletou. 

V byte prebehla kompletná rekonštrukcia, plastové okná, murované jadro, laminátové podlahy, keramické dlažby, kuchynská linka, bezpečnostné dvere.... 

Byt sa predáva kompletne zariadený - nábytok, vstavaná skriňa, sedačka, sprchový kút s rádiom a funkciou sauny, kuchynské spotrebiče ako sklokeramická doska, teplovzdušná rúra, moderná chladnička, vstavaná práčka, televízor aj zariadenie spálne vrátane postele.

V byte je zavedený vysokorýchlostný optický internet od Antiku.

Byt pôsobí veľmi príjemným dojmom a je v ňom citlivo a vkusne zvolený štýl pôvodného majiteľa, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti ďalšej rekonštrukcie.  


Nového majiteľa určite poteší pivnica ktorá prislúcha k bytu a tiež možnosť využiť dve spoločné kočikárne.  

Výhodou bytu okrem kompletnej a vkusnej rekonštrukcie je aj zateplený a veľmi pekný a udržiavaný bytový dom s kamerovým systémom. Poloha bytu predurčuje túto ponuku aj na prípadné prenajímanie, nakoľko len pár minút pešo sa nachádza Nová nemocnica a Lekárska fakulta UPJŠ.

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, cvičisko pre psov, CVČ, Lidl, OC Galéria, pošta... všetko pre kompletnú občiansku vybavenosť.
___________________________________
Cena: 95.000 Eur vrátane kompletného zariadenia bytu a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte byt v dobrej lokalite, ktorý netreba prerábať, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality