PREDANÝ pražský 3i byt s krásnym výhľadom Dénešova ulica KVP

Prehľad

120 000€

Košice II   Sídlisko KVP   

Ponúkame na predaj pražský 3 izbový byt v OV s veľkou 6m loggiou nachádzajúci sa na 8. poschodí bytového domu na Dénešovej ulici v mestskej časti Košice - KVP. 

Byt o celkovej výmere 70 m2 bol dispozične prerobený a momentálne pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne, samostatného WC. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia - boli menené okná, stúpačky, podlahy, 2x vstavané skrine, kúpelňa,  takže je možné užívať ho ihneď príp. prerobiť podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší množstvo zelene v okolí aj nadštandardne krásny výhľad na okolitú prírodu, ktorý sa do budúcna nebude meniť, sadnúť si na loggiu s kávou bude pre vás relaxom. Poteší aj dostatok úložného priestoru kedže k bytu patrí aj špajzka na chodbe a pivnica.

Výhodou je výborná lokalita so zástavbou rodinných domov a zároveň kompletná občianska vybavenosť vrátane zastávky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta zas robia z tejto ponuky atraktívne bývanie.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, park, zrekonštruované detské ihriská, potraviny, reštaurácia, teda všetko čo potrebujete k pohodlnému a pokojnému životu.

_______________________
Cena: 120.000€ je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte slnečný byt s krásnym výhľadom v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality