PREDANÝ! Na predaj vkusne prerobený 3 i byt Ovručská ul Furča

Prehľad

97 990€

Košice III   Dargovských hrdinov   

Rezervovaný: Len u nás ponúkame na predaj vkusne prerobený 3 izbový byt s balkónom v OV nachádzajúci sa na vysokom 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom na Ovručskej ul. v mestskej časti Košice – Dargovských Hrdinov. 

 

Byt o celkovej výmere 69 m2 dispozične pozostáva z 3 nepriechodných izieb, veľkej kuchyne, chodby, zväčšenej kúpeľne s vaňou a samostatného WC. V byte prebehla kompletná moderná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, rozvody, murovaná kúpeľňa s rohovou vaňou, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, vchodové bezpečnostné dvere, interierové dvere, v spálni dve vstavané skriňe, na balkóne dlažba, takže je možne užívať ho ihneď bez nutnosti ďalších investícií. 

Príjemným benefitom je aj výmena nového výťahu ešte v tomto roku a rovnako aj rekonštrukcia spoločných priestorov v blízkej dobe, ktorá umocní pozitívny dojem z bývania.

 

Nového majiteľa určite poteší rozdelenie bytu na dennú a nočnú časť a rovnako aj umiestnenie bytového domu v slepej ulici v blízkosti lesa, takže o bezpečné a pokojné bývanie máte postarané. 

Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú kvalitné základné školy, škôlka, gymnázium, obchody, zrekonštruované detské ihriská, lesopark a zastávka MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta. 

_________________

Cena: 97 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, neváhajte a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality