PREDANÝ! Na predaj útulný 3i byt s loggiou Lidické námestie

Prehľad

112 990€

Košice III   Dargovských hrdinov   

Len u nás ponúkame útulný 3 izbový byt s loggiou v OV nachádzajúci sa na 10. poschodí bytového domu s dvoma výťahmi na Lidickom námestí v mestskej časti Košice – Dargovských Hrdinov. 

 

Byt o celkovej výmere 65 m2 plus loggia dispozične pozostáva z 3 izieb, veľkej kuchyne so špajzou, chodby kde je menší oddelený šatník, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. V byte je vkusná, staršia rekonštrukcia, boli menené okná, murovaná kúpeľňa s vaňou, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, vchodové bezpečnostné dvere, veľká vstavaná skriňa so zrkadlom na chodbe takže je možne užívať ho ihneď bez veĺkých ďalších investícií. 

Príjemným benefitom sú dva moderné nové výťahy a rekonštrukcia spoločných priestorov, ktorá umocní pozitívny dojem z bývania.

Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú kvalitné základné školy, škôlka, gymnázium, v bezprostrednej blízkosti Fresh ale aj dalšie obchody (Lidl...), zrekonštruované detské ihriská, lesopark a zastávka MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta. 

_________________

Cena: 112 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte útulný byt v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, neváhajte a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2020 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality