PREDANÝ! Na predaj štýlový 2i byt Mládežnícka ulica Košice - ŠACA

Prehľad

84 900€

Košice II   Šaca   

So súhlasom majiteľky ponúkame na predaj nadštandardný 2 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 3. poschodí 3 poschodového bytového domu na Mládežníckej ulici v mestskej časti Košice – Šaca. 


Byt o výmere 54m2 je dobre dispozične riešený, nachádzajú sa v ňom 2 izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa a samostatné WC.

V byte prebehla nadštandardná kompletná rekonštrukcia v neutrálnych farbách, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti akýchkoľvek úprav, boli menené rozvody, stierky, podlahy, okná, vchodové dvere, posuvné interiérové dvere, 2x klimatizácia, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, štýlová murovaná kúpeľňa so sprchovým kútom a v spálni veľká vstavaná skriňa.  

Nového majiteľa určite poteší poloha bytu, ktorý je v blízkosti nákupného centra, kde je miestny úrad, potraviny, drogéria, lekáreň...  a hneď v susedstve základna a materská škola. 
Výhodou bytu okrem vkusnej rekonštrukcie, ktorá dýcha novotou sú aj dva pivničné priestory - jeden klasický a druhý s výmerom 5x3m čo naozaj poteší. 
______________________
Cena: 84 900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte slnečný 2 izbový byt, ktorý je kompletne moderne zrekonštruovaný a navyše v dobrej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.
______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2020 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality