PREDANÝ!!! Na predaj príjemný 3 i byt Trebišovská ul. Terasa

Prehľad

91 990€

Košice II   Západ   

Len u nás ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt v OV s balkónom nachádzajúci sa na 2. poschodí bytového domu na Trebišovskej ulici v mestskej časti Košice - Západ. 


Byt o celkovej výmere 61 m2 (55 m2 + 6 m loggia) dispozične pozostáva z 3 izieb, chodby, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a komory vedľa bytu. V byte boli menené okná, stúpačky, podlahy, interiérové dvere, vchodové dvere, kuchynská linka na mieru, murovaná kúpeľňa s vaňou a dve vstavané skrine, takže je možné užívať ho ihneď príp. prispôsobiť podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší okrem prepojenia kuchyne s obývačkou aj veľký balkón, na ktorom si môžete vychutnať západ slnka.

Výhodou bytu okrem bytového domu s menším počtom bytov je aj výborná občianska vybavenosť v bezprostrednom okolí a zastávka MHD len pár metrov od domu.

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, gymnázium, zrekonštruované detské ihriská, neďaleko je CVČ, športové centrum Kalimero, Lidl, Kaufland, Billa a OC Optima, takže všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.
_______________________
Cena: 91 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte byt v dobrej lokalite, ktorý je navyše kúpou voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z.z =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality