PREDANÝ! Na predaj pekný 3i byt vo vyhľadávanej lokalite Ružová ulica, Košice - Západ

Prehľad

130 000€

Košice II   Západ   

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 6. poschodí bytového domu s novým výťahom v žiadanej lokalite na Ružovej ulici v mestskej časti Košice - Západ. 

Byt o celkovej výmere 69 m2 dispozične pozostáva z presvetlenej chodby s podhľadmi a bodovými svetlami, veľkej obývačky orientovanej na západ,  priestrannej kuchyne s podhľadmi a oknom orientovaným na juh, súčasťou bytu sú aj ďalšie dve samostatné izby orientované na východ. Uprostred bytu sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a komora vedľa bytu. V byte prebehla kompletná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, nové interiérové dvere, stierky, podlahy, kuchynská linka, murovaná kúpeľňa....

Byt pôsobí veľmi príjemným dojmom a je v ňom citlivo a vkusne zvolený štýl pôvodného majiteľa, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti ďalšej rekonštrukcie.  

Nového majiteľa určite poteší ideálna orientácia na V-Z-J, takže v izbách máte dostatok denného svetla.  

Výhodou bytu okrem kompletnej a vkusnej rekonštrukcie je aj veľmi pekný a udržiavaný zrekonštruovaný vchod bytového domu. Poloha bytu predurčuje túto ponuku aj na prípadné prenajímanie, nakoľko len pár minút pešo sa nachádza Steel Aréna a OC Galéria, v pešej dostupnosti Nová nemocnica a Lekárska fakulta UPJŠ.

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, cvičisko pre psov, CVČ, neďaleko Agromilk, Lidl, Billa, OC Galéria a iné obchody pre kompletnú občiansku vybavenosť.
___________________________________
Cena: 130 000 Eur vrátane kompletného zariadenia bytu a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte byt v dobrej lokalite, ktorý netreba prerábať a je navyše ihneď voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality