PREDANÝ! Na predaj moderný 3 i byt Fibichová ul. Staré mesto

Prehľad

Cena dohodou

Košice IV   Juh   

3 i moderný byt, 77 m2, Fibichová ul, pri Auparku, Staré mesto

Ponúkame na predaj moderný 3 izbový byt v OV s veľkým balkónom nachádzajúci sa na 6. poschodí bytového domu s novým výťahom na Fibichovej ulici v mestskej časti Košice - Staré mesto. 

 

Byt o celkovej výmere 77 m2 (71m2 + 6m loggia) dispozične pozostáva z dennej časti, v ktorej sa nachádza priestranná obývačka prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, loggia s výhľadom na centrum mesta. Nočnú časť orientovanú do pokojného dvora tvoria 2 spálne, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC, šatník a chodba. V byte prebehla nadštandardná moderná a vkusná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, rozvody, podlahy, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru s kvalitnými vstavanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa s rohovou vaňou, v chodbe a v izbe vstavaná skriňa, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti akýchkoľvek úprav.

Nového majiteľa určite poteší krásny výhľad ako aj premyslená a upravená dispozícia, takže potenciál bytu je naplno využitý.

Bytový dom prešiel rekoštrukciou a nový výťah je tiež príjermným benefitom.

 

Výhodou okrem novej rekonštrukcie a dostatku úložného priestoru /šatník, 2 vstavané skrine, komora vedľa bytu, pivnica/ je aj jeho centrálna poloha, takže do 5 min. nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, umelecná škola, zrekonštruované detské ihriská, zastávka MHD, Aupark, železničná a autobusová stanica. 

_______________________

Cena: dohodou, vrátane nábytku a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený a zariadený byt s novou rekonštrukciou v centre mesta, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality