PREDANÝ!!! Na predaj 3i byt v obľúbenej lokalite Čapajevova Košice - Západ

Prehľad

95 900€

Košice II   Západ   

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v OV s balkónom nachádzajúci sa na 4/4 poschodí bytového domu bez výťahu na Čapajevovej ulici v mestskej časti Košice - ZÁPAD. 

 

  

Byt o výmere 65m2 plus loggia dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, troch pekných veľkých izieb - z jednej sa vychádza na loggiu,kuchyne,kúpeľne a samostatného WC.

V byte už dávnejšie prebehla čiastočná rekonštrukcia, boli menené okná, murované jadro, bezpečnostné dvere... k bytu patrí aj pivnica.

Nového majiteľa určite poteší veľkosť izieb, poloha bytového domu v obľúbenej lokalite len na skok od centra, orientovaná mimo rušnú cestu s pekným výhľadom na zeleň.

 

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže do pár minút nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.   

Nachádzajú sa tu školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, zastávká MHD s frekventovanými spojmi do centra mesta, neďaleko je aj Lidl, pošta, Nová nemocnica a poliklinikou, Miestny úrad a iné obchody pre občiansku vybavenosť.

_______________________

Cena: 95 900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

Ak hľadáte kúpou voľný byt pripravený k okamžitému nasťahovaniu alebo prerobeniu podľa vlastných predstáv v obľúbenej lokalite len na skok od centra mesta neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality