PREDANÝ! Na predaj 3i byt s krásnym výhľadom Wurmová ulica, Košice-KVP

Prehľad

111 500€

Košice II   Sídlisko KVP   

Ponúkame na predaj zaujímavý 3 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 12. poschodí bytového domu na Wurmovej ulici v mestskej časti Košice - KVP. 

Byt o celkovej výmere 65 m2 dispozične pozostáva z 3 izieb, veľkej kuchyne, špajze, chodby, kúpeľne a samostatného WC. V byte je staršia, zachovalá kompletná rekonštrukcia - menené okná, vymenené stúpačky, nová elektroinštalácia, bezpečnostné dvere..., takže je možné užívať ho ihneď príp. prerobiť podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší nadštandardne krásny výhľad na okolitú prírodu, ktorý sa do budúcna nebude meniť. Poteší aj dostatok úložného priestoru nielen v špajzi, ale aj v pivnici, ktorá patrí k bytu .

Výhodou bytu je aj výhoda dvoch veľkých výťahov, ktorú oceníte nielen pri sťahovaní. Výborná lokalita so zástavbou rodinných domov a zároveň kompletná občianska vybavenosť vrátane zastávky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta zas robia z tejto ponuky atraktívne bývanie.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, park, zrekonštruované detské ihriská, potraviny, reštaurácia, teda všetko čo potrebujete k pohodlnému a pokojnému životu.

_______________________
Cena: 111.500 je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte slnečný byt s krásnym výhľadom v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality