PREDANÝ - moderná novostavba 4i bungalovu v novej časti obce Čaňa

Prehľad

169 000€

Košice - okolie   Čaňa   

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový bungalov, novostavbu rodinného domu na pozemku o výmere 750 m2 nachádzajúcu sa v okrese Košice – okolie v obci Čaňa, len 10 km od Košíc.

 

Rodinný dom o celkovej ploche 129 m2  dispozične pozostáva z dennej časti v ktorej sa nachádza veľký otvorený priestor kuchyne prepojenej s obývačkou a jedálňou, z dennej časti sa vstupuje cez francúzske okná, ktoré krásne presvetlia celý priestor na slnečnú terasu. Bungalov disponuje tromi spálňami, z toho dve majú výstup na terasu, šastníkom, kúpeľňou spojenou s WC, vstupnou halou a technickou miestnosťou v ktorej je miesto pre dalšie WC. 

Dom má dobrú dispozíciu aj rozumné umiestnenie na pozemku, postavený z Ytongu, zateplený, vykurovanie podlahovým kúrením, okná s trojsklom a predáva sa v štádiu holodomu ( vnútorné omietky, kúrenie a vonkajšia fasáda), príp. na kľúč podľa požiadaviek klienta, takže je možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší pekné prostredie v okolí jazier, v ktorom sa dom nachádza ako aj pekný veľký rovinatý pozemok,  kde je možnosť si dostavať garáž aj bazén či detské ihrisko.

 

Výhodou je dobré napojenie na hlavnú cestu a centrum obce, ako aj výborná dostupnosť do Košíc. 

Obec Čaňa sa nachádza južne od Košíc smerom na Miskolc, nájdete tu všetko čo potrebujete k pohodlnému životu, poteší krásna príroda a okolité jazerá. 

V obci sa je kompletná občianska vybavenosť, nachádza sa tu škola, škôlka, futbalové ihrisko, zimný štadión, pošta, potraviny Tesco a ďalšie obchody pre občiansku vybavenosť.

_________________

Cena: 169 000 € v štádiu hrubá stavba tak ako je vyššie spomenuté, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

 

Ak hľadáte moderný rodinný dom v pokojnej lokalite s možnosťou dokončenia podľa seba a dobrou dostupnosťou Košíc, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2020 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality