PREDANÝ! krásny, veľký 3i byt v obľúbenej lokalite Húskova - KVP Košice

Prehľad

132 000€

Košice II   Sídlisko KVP   

Ponúkame na predaj krásny, veľký 3 izbový byt v OV s loggiou nachádzajúci sa na 11. poschodí bytového domu na Húskovej ulici v mestskej časti Košice - KVP. 

Byt o celkovej výmere 77 m2 dispozične pozostáva z 3 izieb, veľkej kuchyne, veľkého šatníka, chodby, kúpeľne a samostatného WC. Byt je po staršej rekonštrukcii, boli menené okná, stúpačky, rozvody, podlahy, dvere, kuchynská linka, takže je možné užívať ho ihneď príp. prerobiť podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší nadštandardne krásny výhľad na okolie, krásna presvetlenosť bytu a tiež dostatok úložného priestoru vďaka veľkému šatníku na chodbe.

Výhodou bytu je aj výhoda dvoch veľkých nových výťahov, ktorú oceníte nielen pri sťahovaní. Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane zastávky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta zas robia z tejto ponuky atraktívne bývanie.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, park, zrekonštruované detské ihriská, potraviny Billa, Lidl, DM..., reštaurácia, teda všetko čo potrebujete k pohodlnému a pokojnému životu.

_______________________
Cena: 132.000,- €, je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte slnečný byt s krásnym výhľadom v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality