PREDANÝ! krásny 4i bungalov v obci Bidovce

Prehľad

157 000€

Košice - okolie   Bidovce   

Ponúkame na predaj krásny 4 izbový rodinný dom, novostavbu typu bungalov na pozemku o výmere 400 m2 nachádzajúcu sa v obci Bidovce v okrese Košice - okolie.

 

Nadštandardný rodinný dom zaujme okrem svojej výmery 120 m2 plus terasa aj dobrým dispozičným riešením a kvalitou použitých materiálov.

Dom sa predáva vo fáze na kľúč - bez kuchynskej linky.

Dispozícia : predsieň, chodba, obývačka s kuchyňou, východ na terasu, samostatné WC s umývadlom a technická miestnosť, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2x detská izba, povala (celá je pochôdzna). Vstup na povalu je zabezpečený skladacími schodmi a zaizolovaným príklopom v strope. 

Materiál stavby je 30 cm YTONG, zateplenie fasády 15cm polystyrén.
Strešný plášť je tvorený kvalitnou trámovou valbovou konštrukciou, značkovou strešnou krytinou Terran a odkvapovým systémom vo farbe antracit.
Všetky okná sú plastové značky SALAMANDER- izolačné trojsklo (zvnútra biele, z vonkajšej strany vo farbe antracit). Na terasu sa vychádza z obývacej izby posuvnými dverami značky tiež SALAMANDER. V celom dome sú betónové podlahy, hydroizolácia, 5 cm pochôdzny styrodur, fólia, rozvod podlahového kúrenia (voda) zaliate v anhydride. 
V cene domu je aj elektrický kotol Protherm a zásobník na ohrev TUV. Podlahové teplovodné vykurovanie v celom dome, samostatne regulovateľné v každej miestnosti, v obývačke je predpríprava na krb.

Bungalov je postavený komplet do štandardu, čoho súčasťou sú sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením, podlahy v celom dome a na terase, oblôžkové zárubne, moderné interiérové dvere, vchodové plastové dvere, vypínače a zástrčky. 

Zabezpečené sú kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky - štandard biela), vrátane predprípravy na pripojenia internetu a alarmu v každej miestnosti.  

Na pozemku sú dostupné siete elektrina, voda- obecný vodovod, kanalizácia. 

Dom sa nachádza na slnečnom a rovinatom pozemku v tichom prostredí bývalej záhradkárskej oblasti, v súčasnosti v 1/3 využívané na celoročné bývanie. Prístupová cesta je momentálne spevnená makadamom.

 

Nového majiteľa určite poteší oplotenie domu novým betónovým plotom a novou bránou.

Mesačné náklady na bývanie sa predpokladajú cca 120€. 

 

Dom sa nachádza v obci Bidovce, 13km od Košíc smerom na Michalovce.V obci nájdete školu, škôlku, 3x potraviny, poštu, zdravotné stredisko aj lekáreň, teda všetko čo potrebujete k pohodlnému životu. Všetko ostatné vybavíte v Košiciach, ktoré máte vďaka dokončenej diaľnici vzdialené len na pár minút jazdy autom a budete v práci skôr, ako obyvatelia okrajových mestských častí.

_________________

Cena: 157 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte nadštandardný moderný a bezbarierový rodinný dom s primerane veľkým pozemkom v rozumnej dostupnosti Košíc, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality