PREDANÝ 3i byt v peknej lokalite Miškovecká ulica - Košice - JUH

Prehľad

111 600€

Košice IV   Juh   

Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite, nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového domu s novým výťahom na Miškoveckej ulici v mestskej časti Košice - Juh. 

 

Byt o celkovej výmere 68m2 dispozične pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, nočnú časť tvoria 2 spálne, murovaná kúpeľna spojená s WC a chodba, pred bytom je špajza .

Byt je po čiastočnej staršej rekonštrukcii, má plastové okná a murované jadro a je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší, že byt je pražského typu, tak je možné ho rôzne upraviť, kedže nemá nosné steny a rovnako aj veľká otvorená denná časť s dostatkom presvetlenia.

 

Výhodou okrem žiadanej lokality je aj jej centrálná poloha bytu, keďže ste v tesnej blízkosti Starej nemocnice a neďaleko je aj centrum mesta, takže do 10 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, zastávka MHD, Stará Nemocnica, Fresh, Careffur, Decathlon a centrum mesta.

_______________________

Cena: 111 600 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte byt pripravený na prerábku podľa vlastných predstáv, ktorý je v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality