PREDANÁ! Na predaj 3 i chata v obci Nižná Hutka

Prehľad

66 990€

Košice - okolie   Vyšná Hutka   

Príjemná 3 i chata s pozemkom 400 m2 v obci Nižná Hutka

Ponúkame na predaj príjemnú 3 izbovú chatu v OV nachádzajúcu sa na 3 podlažiach na 400 m2 pozemku v prímestskej lokalite v obci Nižná Hutka v okrese Košice – okolie. 

Chata o výmere 70 m2 dispozične pozostáva z 3 nadzemných podlaží, na prízemí sa nachádza garáž / + 30 m2/ a skladové priestory, na 1. poschodí obývačka s krbom, kuchyňa s jedálenským kútom, z oboch je vstup na priestranný balkón, chodby, predsiene a kúpeľne s oknom spojenej s WC. Na 2. nadzemnom podlaží nájdeme dve spálne so vstupom na druhý balkón s výhľadom na okolitú prírodu a rieku Torysa. Nad 2. poschodím sa nachádza ešte úložný priestor a je tam potenciál vytvorenia ďalšej izby.

V chate prebehla čiastočná rekonštrukcia, boli menené podlahy, dlažby, vchodové dvere, kúpeľňa so sprchovacím kútom, v predsieni vstavaná skriňa, takže je možné užívať ju ihneď príp. prispôsobiť podľa vlastných predstáv.

Chata pôsobí príjemným dojmom čo umocňuje kamenný krb v dennej časti, takže o romantiku a príjemné teplo domova máte postarané aj počas dlhých zimných večerov.

Nového majiteľa určite poteší poloha chaty v nezáplavovej zóne ako aj možnosť zriadenia trvalého pobytu, takže chata ponúka cenovo dostupnú alternatívu bývania v dome a zároveň na skok do mesta.

V chate je zavedená elektrina, kúrenie riešené na tuhé palivo a vodu zabezpečuje vlastná studňa, v prípade potreby možnosť napojenia na obecný vodovod a plyn.  


Výhodou chaty okrem rozdelenia na dennú a nočnú časť sú aj 2 balkóny s výhľadom na okolitú prírodu.


Obec Nižná Hutka sa nachádza len 2 km od hranice Košíc, hneď za mestskou časťou Košice – Krásna, do budúcna sa plánuje prepojenie s mestskou časťou a po vybudovaní obchvatu sa výrazne zlepší aj dostupnosť centra, čo vytvára z tejto ponuky aj zaujímavý investičný potenciál.

____________________
Cena: 66 990 € vrátane zariadenia chaty a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte cenovo dostupnú alternatívu bývania v dome alebo chatu na víkendový oddych, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

____________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality