POZASTAVENÝ PREDAJ! Na predaj 2 i rodinný dom Košice - Vyšné Opátske

Prehľad

Cena dohodou

Košice IV   Vyšné Opátske   

2 i rodinný dom, 111 m2, pozemok 769 m2, Košice – Vyšné Opátske

Ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 769 m2 nachádzajúci sa v žiadanej lokalite v mestskej časti Košice – Vyšné Opátske.

 

Rodinný dom o výmere 111 m2 dispozične pozostáva z dvoch podlaží, na prízemí sa nachádza priestranná kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, kuchyňa so samostatným vstupom a veľký sklad. Na poschodí nájdeme veľkú vstupnú halu, z ktorej vchádzate do dvoch samostatných izieb - obývačky a spálne.

V dome prebehla čiastočná rekonštrukcia, boli menené okná, strecha, murovaná kúpeľňa so sanitou, vchodové dvere. Stav objektu vyžaduje investíciu aby mohol byť naplno využitý jeho potenciál.

Dom je možné po rekonštrukcii využiť ako chatu alebo aj na trvalé bývanie.

 

Nového majiteľa určite poteší ideálne veľký /769 m2/ prevažne rovinatý pozemok, ktorý v danej lokalite vzhľadom na polohu domu predstavuje príjemný benefit.

Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, všetky IS na hranici pozemku, je potrebné doviesť do domu.

V mestskej časti Košice - Vyšné Opátske nájdeme školy, škôlky, zastávku MHD, zrekonštruované detské ihriská, pri rannej prechádzke so psom zas oceníte blízkosť rieky Hornád. Všetko ostatné nájdete v centre mesta, ktoré máte vďaka výbornej polohe ozaj len na skok.

_________________

Cena: na vyžiadanie, vhodné pre klienta s hotovosťou alebo prevereným financovaním, v takom prípade pre Vás vyrokujeme tie najlepšie možné podmienky. V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ponuka je vhodná ako cenovo dostupná alternatíva bývania v dome priamo v meste bez ranného dochádzania, veď dom za cenu bytu, hoci s potrebnou rekonštrukciou, ten sa dlho neohreje.

Ak hľadáte rodinný dom v žiadanej lokalite s ideálne veľkým pozemkom na skok od centra Košíc, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality