Na prenájom veľký, útulný 2i byt takmer v centre mesta Rastislavova ul.

Prehľad

490€

Košice IV   Juh   

Ponúkame na prenájom útulný 2 izbový byt s balkónom nachádzajúci sa na 6. poschodí bytového domu s novým výťahom na Rastislavovej ulici v mestskej časti Košice - Juh. 

 

Byt o celkovej výmere 54 m2 dispozične pozostáva z obývacej izby z ktorej je výstup na loggiu a nachádza sa v nej aj francúzke okno, spálne, kuchyne, chodby, murovanej kúpeľne a samostatného WC.

V byte je staršia kompletná rekonštrukcia (má nové bezpečnostné dvere), je zariadený, kuchyňa je komplet vybavená, v prípade potreby, po dohode je možné upraviť zariadenie - napr: manželská postel...

Výhodou bytového domu je okrem nového výťahu aj bezproblémové parkovanie a centrálna poloha bytu, keďže ste v tesnej blízkosti Auparku a Starého mesta, do 3 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, umelecná škola, zrekonštruované detské ihriská, zastávka MHD, Stará nemocnica, Aupark, Tatrabanka, železničná aj autobusová stanica... 

_______________________

Cena 490 €/mesiac je vrátane všetkých poplatkov spojených  s bývaním, internetu a TV. Byt je k dispozícii na prenájom ihneď a na dlhodobo. 

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality