Na prenájom obchodné priestory Továrenská ul. Staré mesto

Prehľad

16€

Košice I   Staré Mesto   

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné priestory v modernej novostavbe nachádzajúce sa na Továrenskej ulici v mestkej časti Košice - Staré mesto.


Obchodné priestory na prízemí dispozične pozostávajú zo štyroch samostatných priestorov, spolu o výmere 1 828,34 m2, každý priestor je možné dispozične upraviť podľa potrieb nového nájomcu, či už rozdeliť na viacero menších prevádzok, príp. prepojiť viacero priestorov v jeden väčší celok.

Nového nájomcu určite poteší 5 výťahov, ktoré Vás pohodlne a rýchlo dopravia z podzemného parkoviska tam kam potrebujete, rovnako príjemným benefitom je aj frekventovaná ulica z oboch strán a blízkosť MHD zastávok s čakajúcimi ľuďmi.

Priestory sú určene na rôznorodé využitie, vzhľadom na lukratívnu a frekventovanú lokalitu vhodné pre banku, poisťovňu, prevádzku potravín, značkový obchod s oblečením, bar, reštauráciu, príp. inú prevádzku pre obchod a služby.

 

Plánované ukončenie výstavby v Septembri 2020, takže ak uvažujete nad rozšírením svojich obchodných priestorov a hľadáte moderný priestor s dostatkom denného svetla a veľkým presklením vo frekventovanej lokalite, teraz je ten správny čas na obhliadku a dohodnutie zmluvných podmienok.

Výhodou priestorov je ich centrálna poloha v rámci Starého mesta pri frekventovanej ceste vedľa Daňového úradu a rezidencie Mlynská Bašta, len kúsok od zastávok MHD, takže budú skvelou voľbou pre Vaše podnikanie.
_____________________
Nájom: 16 €/m2 mesačne bez DPH, dokončenie priestorov do požadovaného štandardu je možné rozpočítať do výšky nájomného. K nájmu bude potrebné prirátať platby za energie a servisné služby. Viac pri osobnom rokovaní. Nájom je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prípravou zmlúv a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte moderný reprezentatívny priestor pre Vaše podnikanie, ktorý sa nachádza v centre mesta s vyriešeným parkovaním, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

V ponuke máme viacero obchodných a kancelárskych priestorov na predaj alebo prenájom, viac info na vyžiadanie.
_____________________
Zoznam voľných obchodných priestorov, platné ku dňu 27.2.2019

1) obchodný priestor 1A, prízemie, výmera 294,15 m2, orientácia presklenia na Daňový úrad /možnosť rozdeliť na 2 priestory/
2) obchodný priestor 1B, prízemie, výmera 423,95 m2, orientácia presklenia na Daňový úrad
2) obchodný priestor 1C, prízemie, výmera 148,25 m2, orientácia presklenia na Mlynskú Baštu,
3) obchodný priestor 1D, prízemie, výmera 240,15 m2, orientácia presklenia na Mlynskú Baštu /možnosť rozdelenia na 2 priestory/
4) obchodný priestor 1E, prízemie, výmera 721,85 m2, orientácia presklenia na Mlynskú Baštu /možnosť rozdelenia na 2 priestory/
_____________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z.z. =

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality