Na prenájom luxusný 3i byt v centre mesta Paláriková ulica - prenajatý

Prehľad

850€

Košice I   Staré Mesto   

Ponúkame na prenájom moderný 3 izbový byt s dvomi balkónmi nachádzajúci sa na 8. poschodí bytového domu s novými výťahmi na Palárikovej ulici v mestskej časti Košice - Juh. 

 

Byt o celkovej výmere 75 m2 (69,5m2 + 2x loggia) dispozične pozostáva z obývacej izby z ktorej je vstup do 2 spálni a na prvú loggiu, väčšej kuchyne z ktorej sa vstupuje na ďalšiu loggiu, chodby, murovanej kúpeľne a samostatného WC.

V byte prebehla kompletná moderná a vkusná rekonštrukcia, je nadštandartne zariadený, všetko zariadenie je nové ešte nepoužívané, kuchyňa vybavená...

Bytový dom prešiel rekonštrukciou a určite oceníte aj dva nové výťahy, ktoré Vás pohodlne dopravia aj počas ranného a poobedného zhonu tam kam potrebujete.

Výhodou okrem novej rekonštrukcie je aj centrálna poloha bytu, keďže ste v tesnej blízkosti Auparku a Starého mesta, do 3 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, umelecná škola, zrekonštruované detské ihriská, zastávka MHD, Aupark, kúpalisko Červená hviezda a plaváreň, železničná aj autobusová stanica. 

_______________________

Byt je pre náročného a zodpovedného nájomcu...

Cena 850 €/mesiac je vrátane všetkých poplatkov spojených  s bývaním, internetu a TV. Byt je k dispozícii na prenájom ihneď a na dlhodobo. 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality