Na prenájom lukratívne kancelárske priestory v centre mesta

Prehľad

750€

Košice I   Staré Mesto   

Ponúkame na dlhodobý prenájom lukratívne kancelárske priestory v centre mesta nachádzajúce sa na Bočnej ulici (vchod z Timonovej) v mestskej časti Košice - Staré mesto.


Kancelárske priestory na poschodí dispozične pozostávajú z dvoch samostatných priestorov a veľkej kúpeľne spolu o výmere 58,8 m2, každý priestor je možné dispozične upraviť podľa potrieb nového nájomcu, dorobiť kuchynku....

Nového nájomcu určite poteší krásna záhradka, kde sa dá relaxovať, možnosť upratovania priestorov, rovnako príjemným benefitom je aj frekventovaná ulica, bezprostredná blízkosť Hlavnej ulice, Auparku, MHD zastávok...

Priestory sú vzhľadom na lukratívnu a frekventovanú lokalitu vhodné na rôznorodé využitie a bubú skvelou voľbou pre Vaše podnikanie.

__________________________________________________________________________________________________________________
Nájom: 750 € mesačne s energiami, dokončenie priestorov do požadovaného štandardu je podľa dohody. Viac pri osobnom rokovaní.Nájom je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prípravou zmlúv a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte príjemný reprezentatívny priestor pre Vaše podnikanie, ktorý sa nachádza v centre mesta, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

___________________________

 

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z.z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality