Na predaj zaujímavý 3 i byt Wurmová ul. KVP - pozastavený predaj

Prehľad

Cena dohodou

Košice II   Sídlisko KVP   

3 i byt, 68 m2, Wurmová ul, KVP - pozastavený predaj

Ponúkame na predaj zaujímavý 3 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 8. poschodí bytového domu na Wurmovej ulici v mestskej časti Košice - KVP. 

Byt o celkovej výmere 68 m2 dispozične pozostáva z 3 izieb, veľkej kuchyne, špajze, chodby, kúpeľne, samostatného WC a komory. V byte boli menené okná, stúpačky, rozvody, podlahy, bezpečnostné dvere, kuchynská linka, takže je možné užívať ho ihneď príp. prerobiť podľa vlastných predstáv.

Nového majiteľa určite poteší nadštandardne krásny výhľad na okolitú prírodu, ktorý sa do budúcna nebude meniť. Poteší aj dostatok úložného priestoru nielen v špajzi, ale aj v komore priamo v byte.

Výhodou bytu je aj výhoda dvoch veľkých výťahov, ktorú oceníte nielen pri sťahovaní. Výborná lokalita so zástavbou rodinných domov a zároveň kompletná občianska vybavenosť vrátane zastávky MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta zas robia z tejto ponuky atraktívne bývanie.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, park, zrekonštruované detské ihriská, potraviny, reštaurácia, teda všetko čo potrebujete k pohodlnému a pokojnému životu.

_______________________
Cena: dohodou, je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte slnečný byt s krásnym výhľadom v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality