Na predaj vkusne prerobený 3 i byt Trieda SNP Terasa

Prehľad

121 990€

Košice II   Západ   

Akčná ponuka: Ponúkame na predaj 3 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 4. poschodí bytového domu s výťahom na Trieda SNP v mestskej časti Košice - Západ. 

 

Byt o celkovej výmere 68 m2 (64 m2 + 4 m loggia) dispozične pozostáva z troch nepriechodných izieb z toho z jednej vstup na balkón so západnou orienáciou a výhľadom na zeleň, kuchyne, chodby, murovanej kúpeľne a samostatnej toalety. 

V byte prebehla rekonštrukcia boli menené okná, rozvody, stúpačky, stierky, podlahy, interierové dvere, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa s vaňou, v izbe vstavaná skriňa, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti ďalších úprav.

Nového majiteľa určite poteší upravená dispozícia, ktorá maximalizuje využitie plochy bytu ako aj slnečnosť bytu a súkromie, keďže na poschodí sa nachádzajú len dva byty. 

 

Nepriechodnosť izieb a poloha v tesnej blízkosti OC Galéria zas predurčuje túto ponuku na následný prenájom, s ktorým Vám radi pomôžeme.

Nespornou výhodou je mikrolokalita, keďže sa nachádzate v samotnom srdci Terasy, takže do pár minút nájdete doslova všetko čo potrebujete k pohodlnému životu bez nutnosti využiť auto.

V beprostrednom okolí sa nachádza OC Galéria, Magistrát mesta Košice, pošta, Poliklinika, školy, škôlky, zrekoštruované detské ihriská, zastávka MHD s frekventovanými spojmi do centra mesta.

_______________________

Cena: 121 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte 3 izbový byt v žiadanej lokalite, ktorý je prerobený a vhodný na okamžité bývanie, no zároveň vhodný aj ako investícia na prenájom, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.  

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý uprednostňuje výbornú mikrolokalitu a je pripravený rýchlo jednať. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality