Na predaj útulný rodinný dom v obľúbenej lokalite Košice - Vyšné Opátske

Prehľad

153 000€

Košice IV   Vyšné Opátske   

Ponúkame na predaj rodinný dom na pozemku o výmere 324 m2 nachádzajúci sa v žiadanej lokalite v mestskej časti Košice – Vyšné Opátske.

 

Rodinný dom o výmere 100 m2 dispozične tvorí na prízemí obývacia izba, kuchyňa, izba, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a WC. 

V dome prebehla čiastočná rekonštrukcia interiéru aj exteriéru, boli menené okná, podlahy, kúpeľňa so sanitou, kuchynská linka na mieru s Americkou chladničkou..., takže je možné užívať ho hneď, ale z dlhodobejšieho hľadiska je nutné rekonštrukciu dokončiť. Fasáda je z časti už urobená, taktiež treba dokončiť k dispozícii je materiál tzv. tehličková fasáda.

Príjemným benefitom je podkrovie, na ktoré vedú plnohodnotné schody a je obývateľné s možnosťou vytvorenia ďalších izieb.

 

Nového majiteľa určite poteší žiadaná mikrolokalita s dobrým napojením na obchvat mesta.

V mestskej časti Košice - Vyšné Opátske sa nachádzajú škôlka, zastávka MHD, zrekonštruované detské ihriská, pri rannom behaní alebo prechádzke so psom určite oceníte blízkosť Hornádu a okolitú prírodu a kúsok v mestskej časti Jazero kompletnú občiansku vybavenosť Základné školy, škôlky, pošta, Kaufland, Tesco.... 

Všetko ostatné nájdete v centre mesta, ktoré máte vďaka výbornej polohe ozaj len na skok.

_________________

Cena: 153 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte rodinný dom v žiadanej lokalite s ideálne veľkým pozemkom na skok od centra Košíc a máte seriózny záujem, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2020 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality