Na predaj útulný 6i rodinný dom v obci Valaliky

Prehľad

399 000€

Košice - okolie   Valaliky   

Na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom, novostavbu s parkovo upraveným pozemkom o výmere 725 m2 nachádzajúcu sa v novej časti obce Valaliky len 3km od Košíc.

Nadštandardný rodinný dom zaujme okrem svojej výmery 362 m2 aj dobrou dispozíciou a kvalitou použitých materiálov.

Na dolnom poschodí sa nachádza priestranná obývačka s jedálňou, krbom a kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, špajzka, hosťovská spálňa, pracovňa, kúpelňa, technická miestnosť a veľká vstupná chodba, kúrenie je tu podlahové. Po krásnom schodisku sa dostanete na poschodie, kde sú 2 samostatné nepriechodné izby, hlavná spálňa so šatníkom, hlavná kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom.

Pri výstavbe domu boli použité nadštandardné materiály, je postavený z tehly, sedlová zateplená strecha, škridla, vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, bezpečnostné kamery... Dom má alarm, ovládanie vstupnej brány, pozemok je oplotený železo-betónovými múrmi obložený kameňom.

Rodinný dom pôsobí veľmi príjemným dojmom, kedže majiteľ mal zmysel pre detail a celý dom je klimatizovaný.

 

Nového majiteľa určite poteší ideálne veľký parkovo upravený rovinatý pozemok so zavlažovacím systémom a anglickým trávnikom, bazén v hotelovej kvalite s bezchlórovou automatickou úpravou vody, tepelným čerpadlom a zastrešením nachádzajúci sa v slepej ulici na začiatku ktorej sa nachádza rampa. Veľkú terasu s elektrickou pergolou oceníte nie len vy ale aj Vaši priatelia počas letných grilovačiek.

Nespornou výhodou domu je aj veľká dvojgaráž a parkovanie pre 5 áut.

Dom sa nachádza v obci Valaliky, nachádzajú sa tu škola, škôlka, potraviny, pošta, bankomat, lekáreň, zdravotné stredisko... 

_________________
Cena: 419 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte nadštandartný, komplet dokončený rodinný dom s parkovo upraveným pozemkom do ktorého sa stačí len nasťahovať a môžete bývať, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes, pretože táto ponuka sa tu dlho neohreje.

_________________
= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality