Na predaj útulný 3 izbový byt v kľudnej lokalite Meteorová ulica, Košice - Nad Jazerom

Prehľad

119 900€

Košice IV   Nad jazerom   

Len u nás ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt v OV s loggiou nachádzajúci sa na ideálnom 3. poschodí bytového domu na Meteorovej ulici v mestskej časti Košice - Nad Jazerom. 

 

Byt o celkovej výmere 70 m2 dispozične pozostáva z veľkej obývacej izby z ktorej je výstup na loggiu, 2 izieb, kuchyne s jedálenským stolom, chodby, murovanej kúpeľne s WC. 

V byte prebehla rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, zväčšená kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru, murovaná kúpeľňa, podlahy, v každej izbe veľká vstavaná skriňa, loggia s roletami, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti rekonštrukcie.

Nového majiteľa určite poteší zateplený bytový dom, nové rozvody, nové výťahy, pekne prerobené prízemie s novými schránkami, výťahy a okolie snímané kamerovým systémom ako aj množstvo zelene v okolí. 

 

Bytový dom sa nachádza vo výbornej, pokojnej mikrolokalite, keďže ste v blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, takže do 5 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú zrekonštruované detské ihriská, školy, škôlky, supermarket Fresh, lekáreň, zastávka MHD, cukráreň, workoutové ihrisko,umelecná škola, gymnázium, Poliklinika, Pošta, Tesco, Kaufland a ďalšie obchody.

_______________________

Cena: 119 900 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte vkusný 3 izbový byt na dobrom mieste, v ktorom môžete bývať bez nutnosti rekonštrukcie, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes, lebo táto ponuka sa dlho neohreje.

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality