Na predaj útulný 1izbový byt v obľúbenej lokalite na ulici Trieda SNP - PREDANÝ

Prehľad

86 900€

Košice II   Západ   

Ponúkame na predaj príjemný 1 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 6. poschodí bytového domu s novým výťahom v žiadanej lokalite na ulici Tr.SNP v mestskej časti Košice - Západ. 

Byt o celkovej výmere 28 m2 dispozične pozostáva z 1 izby s ktorej je východ na leľkú 6m loggiu(loggie sa v bytovom dome momentálne rekonštruujú), kuchyne, chodby so vstavanou skriňou, kúpeľne spojenej s WC a komory vedľa bytu. V byte prebehla kompletná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, nové interiérové dvere, stierky, podlahy, murovaná kúpeľňa, v chodbe vstavaná skriňa.

Byt pôsobí príjemným dojmom,po zakúpení kuchynskej linky je možné užívať ho ihneď bez nutnosti ďalšej rekonštrukcie.  

Výhodou bytu okrem kompletnej rekonštrukcie je aj veľmi pekný a udržiavaný vchod bytového domu. Byt je vhodný aj na prenajímanie, nakoľko v bezprostredbej blízkosti sa nachádza  Nová nemocnica a Lekárska fakulta UPJŠ, v pešej dostupnosti Steel Aréna a OC Galéria...


V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, CVČ, neďaleko Lidl, OC Galéria a iné obchody pre kompletnú občiansku vybavenosť.
___________________________________
Cena: 68 000 Eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte byt v dobrej lokalite, ktorý netreba prerábať a je navyše ihneď voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

Text a fotografie sú autorským dielom. © 2018

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality