Na predaj tehlový 2 i byt Ul. Cesta pod Hradovou, Sever - rezervovaný

Prehľad

93 990€

Košice I   Sever   

REZERVOVANÝ: Len u nás ponúkame na predaj 2 izbový byt v OV s balkónom nachádzajúci sa na 4. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu na Ul. Cesta pod Hradovou v mestskej časti Košice - Sever. 

  

Byt o celkovej výmere 55 m2 /53m2 + 2 m2 balkón/ dispozične pozostáva z dennej časti v ktorej sa nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou s jedálenským stolom a so vstupom na balkón s krásnym výhľadom na okolie, z chodby sa vstupuje do samostatnej spálne s potenciálom vytvorenia šatníka alebo pracovného kútu a murovanej kúpeľne spojenej s toaletou.

V byte prebehla rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, rozvody, stierky, podlahy, interierové dvere, rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou, takže ideálny na bývanie bez nutnosti ďalších úprav. 

 

Príjemným benefitom okrem východnej orientácie je aj zateplený bytový dom a nová strecha.

Nového majiteľa určite poteší krásny panoramatický výhľad ako aj vysoká miera súkromia a pokojná mikrolokalita s neďalekým parkom, novým detským ihriskom a výbehom pre psov.

Výhodou je aj výborná lokalita, ktorá byt predurčuje na zaujiímavú investičnú ponuku, keďže v blízkosti sa nachádza Univerzita veterinárneho lekárstva a v dostupnej vzdialenosti je aj Technická Univerzita.

 

V okolí je kompletná občianska vybavenosť, takže do 5 min. nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

Nachádzajú sa tu školy, škôlka, zrekonštruované detské ihriská, park, zastávky MHD, neďaleko sú aj potraviny, lekáreň a iné obchody pre občianskú vybavenosť.

_______________________

Cena: 93 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte vkusne prerobený 2 izbový byt na Severe, ktorý sa nachádza v žiadanej lokalite kde je podobných ponúk ako šafránu, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality