Na predaj sympatický veľký 1 i byt Bielocerkevská ul. Furča - rezervovaný

Prehľad

66 990€

Košice III   Dargovských hrdinov   

REZERVOVANÝ

Akčná ponuka: Len u nás ponúkame na predaj veľký 1 izbový byt v OV s dvomi balkónmi nachádzajúci sa na 8. poschodí bytového domu s výťahom na Bielocerkevskej ulici v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov. 

  

Byt o celkovej výmere 48 m2 (42 m2 + 2x3 m2 balkón) dispozične pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa prechádza do kuchyne s veľkým jedálenským priestorom pod oknom /možnosť využitia ako druhá spálňa/ z ktorého sa vchádza na prvú loggiu, samostatnej veľkej obývačky so vstupom na druhú loggiu a kúpeľne s rohovou vaňou spojenej s WC.

V byte prebehla rekonštrukcia, boli menené okná, rozvody, stupačky, bezpečnostné dvere, podlaha, dlažba, kuchynská linka, murovaná kúpeľňa s vaňou spojená s WC, v obývačke vstavaná skriňa, takže ideálny na bývanie alebo prenájom bez ďalších rozsiahlejších úprav.

Nového majiteľa určite poteší 2x loggia orientovaná mimo rušnú cestu s pekným výhľadom na zeleň, ako aj možnosť vytvorenia pol izby, resp. druhej spálne.

 

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže do pár minút nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.   

Nachádzajú sa tu školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, zastávká MHD s frekventovanými spojmi do centra mesta, neďaleko je aj Lidl, pošta, Poliklinika, Miestny úrad a iné obchody pre občiansku vybavenosť.

_______________________

Cena: 66 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

Ak hľadáte kúpou voľný byt s obľubenou dispozíciou a bezproblémovým parkovaním neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality