Na predaj sympatický 3 i byt Jazmínová ul. Terasa - predaný

Prehľad

93 990€

Košice II   Západ   

3 i byt, 56 m2, Jazmínová ul, pri Galérii, Terasa - predaný

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 3 izbový byt v OV s veľkým balkónom nachádzajúci sa na 4. poschodí bytového domu s výťahom na Jazmínovej ulici v mestskej časti Košice - Západ. 

Byt o celkovej výmere 61 m2 dispozične pozostáva z 2 nepriechodných izieb, veľkej kuchyne spojenej s obývačkou, chodby, šatníka a kúpeľne spojenej s WC. V byte prebehla kompletná a vkusná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, rozvody, vypínače na senzor, podlahy, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, v chodbe vstavaná skriňa, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti akýchkoľvek úprav.

Nového majiteľa určite poteší krásny výhľad, ktorý si môžete vychutnať z veľkej 6 metrovej loggie pri západe slnka, výhodou je aj premyslená a upravená dispozícia, takže potenciál bytu je naplno využitý.

Bytový dom čaká na zateplenie a nový výťah, ktorý sa bude vymieňať v dohľadnej dobe.

 

Výhodou bytu okrem novej rekonštrukcie je aj jeho centrálna poloha, neďaleko sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže do 5 min. nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, gymnázium, zrekonštruované detské ihriská, park, zastávka MHD, neďaleko je aj Lidl, Billa, Pošta a OC Galéria.

_______________________
Cena: 93 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt s novou rekonštrukciou v žiadanej lokalite, ktorý je navyše kúpou voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 
_______________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality