Na predaj sympatická garsónka Kurská ul. Furča

Prehľad

Cena dohodou

Košice III   Dargovských hrdinov   

Ponúkame na predaj garsonku v OV s balkónom nachádzajúcu sa na 7. poschodí bytového domu s výťahom na Kurskej ulici v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov. 

  

Byt o celkovej výmere 27 m2 (23m2 + 4m2  balkón) dispozične pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa prechádza do obývacej izby spojenej s kuchyňou, priestranného balkóna a kúpeľne spojenej s WC.

V byte prebehla rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, podlaha, na balkóne dlažba, kuchynská linka, menšou renováciou prešla aj kúpeľňa so sprchovacím kútom spojená s toaletou, takže ideálny na okamžité bývanie bez potreby nevyhnutných úprav. 

Nového majiteľa určite poteší loggia s krásnym panoramatickým výhľadom na Košice, na ktorej si môžete pri západe slnka vychutnať poobednú kávu a rovnako aj možnosť ponechania vkusného zariadenia po dohode s majiteľom. 

 

Výhodou sú aj nízke mesačné náklady a plánovaná výmena výťahu v bytovom dome.  

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže do pár minút nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.   

V bezprostrednom okolí sa nachádza škôlka, Lidl, zastávka MHD s frekventovanými spojmi do centra mesta, neďaleko sú aj školy, zrekonštruované detské ihriská, Poliklinika, Tesco, pošta, Miestny úrad a iné obchody pre občiansku vybavenosť.

_______________________

Cena: dohodu /€/ je už vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

Ak hľadáte kúpou voľnú vkusne upravenú garzónku s výhľadom na Košice, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality