Na predaj sympatická garsónka Benadová ul. Furča

Prehľad

54 990€

Košice III   Dargovských hrdinov   

Ponúkame na predaj garsonku v OV s balkónom nachádzajúcu sa na zvýšenom poschodí bytového domu s výťahom na Benadovej ulici v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov. 

  

Byt o celkovej výmere 27 m2 (23m2 + 4m2  balkón) dispozične pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa prechádza do obývacej izby spojenej s kuchyňou, priestranného balkóna a kúpeľne spojenej s WC.

V byte prebehla kompletná moderná a vkusná rekonštrukcia, boli menené okná, rozvody, nové stierky, znižované stropy, dve vstavané skrine, podlaha, dlažba, interierové dvere, rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa so sprchovacím kútom, takže ideálny na okamžité bývanie bez akýchkoľvek ďalších úprav.

Nového majiteľa určite poteší loggia s výhľadom na Košice, na ktorej si môžete s kávou v ruke vychutnať západ slnka a rovnako aj útulnosť celého bytu a možnosť ponechania zariadenia.

Príjemným benefitom sú aj nízke mesačné náklady.

 

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže do pár minút nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.   

Nachádzajú sa tu školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, zastávká MHD s frekventovanými spojmi do centra mesta, neďaleko je aj Lidl, pošta, Poliklinika, Miestny úrad a iné obchody pre občiansku vybavenosť.

_______________________

Cena: 54 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

Ak hľadáte kúpou voľnú vkusne a kvalitne prerobenú garzónku s výhľadom na Košice, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality