Na predaj slnečný 3i byt vo výbornej lokalite Laborecká ul., Košice - Západ

Prehľad

128 000€

Košice II   Západ   

3 i byt, 56 m2, Laborecká ul, pri Galérii, Terasa 

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj moderný 3 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 5. poschodí bytového domu s novým výťahom na Laboreckej ulici v mestskej časti Košice - Západ. 

Byt o celkovej výmere 56 m2 dispozične pozostáva z 2 nepriechodných izieb, kuchyne spojenej s veľkou obývačkou, chodby a kúpeľne spojenej s WC. V byte prebehla kompletná a vkusná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, rozvody, vypínače, podlahy, dlažby, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa s vaňou, v chodbe a v spálni vstavaná skriňa, takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti akýchkoľvek úprav.

Nového majiteľa určite poteší, že byt je veľmi slnečný, výhodou je aj premyslená a upravená dispozícia, takže potenciál bytu je naplno využitý.

Bytový dom je zateplený po rekonštrukcii s novým výťahom. Byt je bez loggie a patrí k nemu špajza priamo pred bytom.

 

Výhodou bytu okrem novej rekonštrukcie je aj jeho centrálna poloha, neďaleko sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, takže do 5 min. nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádza OC Galéria, školy, škôlky, gymnázium, zrekonštruované detské ihriská, park, zastávka MHD, neďaleko je aj Lidl, Billa, Pošta....

_______________________
Cena: 128.000 € vrátane zariadenia a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt s novou rekonštrukciou v žiadanej lokalite s nízkymi mesačnými nákladmi, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

https://livetour.istaging.com/8261447b-454d-436f-b6b3-fdf6182265d0
_______________________
Autorské dielo © 2021

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality