Na predaj skolaudovaný 3 i byt v novostavbe s veľkou terasou - rezervovaný

Prehľad

125 000€

Košice III   Dargovských hrdinov   

Dopredaj: Len u nás ponúkame na predaj posledné skolaudované 3 a 4 izbové byty za finálnu dopredajovú cenu v novostave na ul. Na hore v developérskom projekte Južná strana ktorý sa nachádza v mestskej časti Dargovských Hrdinov.

 

3 izbový byt o celkovej výmere 118 m2 /78,5 m2 + 3 m2 balkón + 37 m2 terasa/ sa nachádza na 3. najvyššom poschodí zatepleného tehlového bytového domu bez výťahu. 

Dominantným prvkom celého bytu je obývacia izba prepojená s kuchyňou z ktorej je vstup na priestrannú slnečnú terasu s výmerou 38 m2 s dostatkom súkromia a výhľadom na okolitú prírodu. 

Nočnú časť bytu tvoria 2 samostatné nepriechodné spálňe, z hlavnej spálne vstup na balkón, priestranná chodba, kúpeľňa a samostatná toaleta. 

 

Byt sa predáva v štádiu holobyt, je potrebné dokončiť finálne úpravy povrchov podľa vlastných predstáv. 

Výhodou bytu okrem presvetlenia a slnečnej orientácie je aj kľudná, bezpečná a pokojná lokalita. 

 

Obytný komplex Južná strana sa nachádza v lokalite s výbornou dostupnosťou centra mesta a rovnako aj na obchvat mesta. 

Na neďalekej Panorame nájdete modernú materskú škôlku, kaviareň a potraviny. Na jeseň tohto roku bude ukončená výstavba nákupného centra Shopbox s posilňovňou, lekárňou, reštauráciou a kaviarňou, predajňa potravín Lidl bude skolaudovaná už túto jar.  

Všetko ostatné vybavíte v Auparku a centre mesta, ktoré máte či už autom, MHD alebo aj pešo na skok.

______________________

Cena bytu: 125 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý nevie čakať na dokončenie projektu z papiera a preferuje cenovo dostupné bývanie v novostavbe. 

Ak hľadáte moderné bývanie v novej lokalite s výbornou dostupnosťou centra mesta zavolajte a dohodnite si stretnutie na doleuvedenom čísle ešte dnes.

______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality