Na predaj skolaudované 2 i byty s výmerou 55,95 m2 - rezervovaný

Prehľad

68 990€

Košice III   Dargovských hrdinov   

Len u nás ponúkame na predaj tri 2 izbové skolaudované byty v rezidenčnom projekte Južná stráň, na ul. Na hore nachádzajúci sa v mestskej časti Dargovských Hrdinov. Byty sú prakticky dispozične riešené a nachádzajú sa prízemí zatepleného tehlového bytového domu s orientáciou na J - Z. 

 

Byty o celkovej výmere 55,95 m2 sa nachádzajú na prízemí bytového domu bez výťahu. Dominantným prvkom celého bytu je priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou. Nočnú časť bytu tvorí samostatná spálňa s dostatkom miesta na vstavanú skriňu alebo pracovný kút, chodba, kúpeľňa s predprípravou na osadenie sanity, samostatná toaleta.

Byt sa predáva v stave v akom vidíte na fotkách, teda holobyt vrátane vstupných protipožiarných dverí, omietok, vypínačov, radiárov v izbách a kúpeľni. 

Nového majiteľa poteší okrem dobrej dispozície a nepriechodných izieb aj praktické okno v kúpeľni a vo WC, ktoré zabezpečí dostatočné odvetranie a priamé denné svetlo. 

 

Výhodou bytu okrem presvetlenia a slnečnej orientácie je aj kľudná, bezpečná a pokojná lokalita.  

Obytný komplex Južná strana sa nachádza v lokalite s výbornou dostupnosťou centra mesta a rovnako aj na obchvat mesta. Na neďalekej Panorame nájdete modernú materskú škôlku, kaviareň a potraviny. Na jeseň tohto roku bude ukončená výstavba nákupného centra Shopbox s posilňovňou, lekárňou, reštauráciou a kaviarňou, predajňa potravín Lidl bude skolaudovaná už túto jar. Všetko ostatné vybavíte v Auparku a centre mesta, ktoré máte či už autom, MHD alebo aj pešo na skok.

______________________

Cena holobytu: 68 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s rezerváciou bytu a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý hľadá priestranný 2 i byt v novostavbe, ktorý je kúpou voľný. 

Ak hľadáte moderné bývanie v novej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta, zavolajte a dohodnite si stretnutie na doleuvedenom čísle ešte dnes.

____________________

Zoznam voľných 2 izbových bytov a ceny, ku dňu: 17.07.2019

 

2 i byt, prízemie, 55,95 m2, orientácia J-V, balkón nie je, 68 990 € /zrkadlová dispozícia oproti bytu na foto/ - rezervovaný

2 i byt, prízemie, 55,95 m2, orientácia J-V, balkón nie je, 68 990 € /zrkadlová dispozícia oproti bytu na foto/ - rezervovaný

2 i byt, prízemie, 55,95 m2, orientácia J-Z, balkón nie je, 68 990 €  /dispozícia bytu je foto/ - rezervovaný

______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality