Na predaj rozprávková chata pri jazere Geča- predaná

Prehľad

59 900€

Košice - okolie   Geča   

Ponúkame na predaj príjemnú 2 izbovú chatu v OV nachádzajúcu sa na 300 m2 pozemku pri jazere Geča v okrese Košice – okolie. 

Chata o výmere 50 m2 dispozične pozostáva z 2 nadzemných podlaží, na prízemí sa nachádza obývačka s krbom, kuchyňa, kúpelňa so sprchovým kútom a WC. Na 2. nadzemnom podlaží nájdete veľkú spálňu, kde sa vyspí viacero ľudí.

V chate je zavedená elektrina, kúrenie riešené krbom s prieduchmi, vodu zabezpečuje vlastná studňa a jej ohrev prietokový ohrievač.

Chata je kvalitne postavená a pôsobí príjemným dojmom čo umocňuje krb v dennej časti, takže o romantiku a príjemné teplo máte postarané aj počas zimy.

Nového majiteľa určite poteší krásna parkovo upravená záhrada, kde sa dá stráviť príjemný oddych, alebo sa realizovať v časti vyhradenej na pestovanie... .

 

Výhodou chaty je jej poloha v tesnej blízkosti štrkoviska Geča, čo je skvelé miesto pre rybárov, ale aj pre letnú rekreáciu. Neďaleko sa nachádza aj reštaurácia Amur s vonkajším posedením.


Obec Geča sa nachádza pár minút autom od Košíc so skvelou dostupnosťou, v obci sú potraviny, pošta, kostol....

____________________
Cena: 59 900 € vrátane zariadenia chaty a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte krásnu chatu na víkendový oddych, rybárčenie, alebo ste záhradkár neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

____________________
= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality