Na predaj rodinný dom pri Kulturparku Košice - Juh

Prehľad

319 990€

Košice IV   Juh   

Novinka: Ponúkame na predaj poschodový dvojgeneračný tehlový rodinný dom vhodný aj na podnikanie ako obchodné/kancelárske priestory a apartmán nachádzajúci sa na poschodí domu na rohu Rastislavovej ul. neďaleko Kulturparku, Starej nemocnice a Miestneho úradu v mestskej časti Košice - Juh.


Rodinný dom o úžitkovej výmere cca 200 m2 dispozične pozostáva z dvoch podlaží so samostatným vstupom v interieri prepojený schodiskom. Na poschodí sa nachádzaju 2 priestranné izby, 2 menšie izby, šatník, menšia kúpeľňa s WC a schodisko. Na prízemí domu nájdeme 2 priestranné izby, veľkú kuchyňu, špajzu, chodbu, kúpeľnu s vaňou a samostatnú toaletu.

Dom prešiel renováciou, boli menené okná, podlahy, dlažba, nový plynový kotol, no bude si vyžadovať rozsiahlejšiu investíciu v podobe dispozičných úprav a modernizácie zariadenia podľa účelu využitia a predstáv nového vlastníka.

Nového majiteľa určite potešia nízke mesačné náklady a rovnako aj výborná frekventovaná lokalita ako stvorená na rôznorodé podnikateľské využitie, keďže v tesnej blízkosti sa nachádza hlavná cesta, Stará nemocnica, Miestny úrad, Kulturpark a centrum mesta. Poteší aj možnosť zobytnenia podkrovia a využitia ďalších 90 m2 potenciálnej úžitkovej plochy.


Dom sa nachádza na rovinatom oplotenom 4 árovom pozemku, ktorý má všetky IS, na pozemku je umiestnená aj dvojgaráž pod ktorou sa nachádza pivnica o výmere ďalších 10 m2.

Príjemným benefitom je aj slnečná terasa s posedením s dostatočným súkromým hneď za domom.

Rodinný dom je spoločnou stenou spojený so susedným domom.


V mestskej časti Košice - Juh sa nachádzajú školy, škôlky, zastávka MHD, zrekonštruované detské ihriská, Stará nemocnica, miestny úrad, potraviny. Všetko ostatné nájdete v centre mesta, ktoré máte vďaka výbornej polohe dostupné aj pešo za pár minút.

Ak podnikáte vo farmácii, zdravotníctve alebo ste advokátska kancelária, notár, cestovná kancelária resp. iný subjekt predávajúci drobný tovar alebo ponúkajúci služby, táto ponuka Vás určite zaujme.
_________________
Cena: 319 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý má preverené financovanie a uvedomuje si, že dom v tejto lokalite má svoju hodnotu a je pripravený investovať ďalšie prostriedky do renovácie.

Ak hľadáte zaujímavé miesto na bývanie alebo podnikanie vo frekventovanej lokalite s vysokým potenciálom s pekným pozemkom na skok od centra Košíc mimo rezidentskej zóny, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

_________________
= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018 Autorské dielo. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality