Na predaj priestranný rodinný dom Panský les - Malá Ida, Košice-okolie

Prehľad

297 000€

Košice - okolie   Malá Ida   

Na predaj priestranný, átriový 7 izbový rodinný dom v tichom prostredí na pozemku o výmere 462 m2 nachádzajúci sa v lokalite Panský les, Malá Ida len na skok od Košíc.

Nadštandardný rodinný dom zaujme okrem svojej výmery 307,84 m2 + odkladací pochôdzny priestor o výmere 45 m2  aj dobrou dispozíciou a kvalitou použitých materiálov.

Na dolnom poschodí sa nachádza priestranná obývačka s krbom, z ktorej sa vychádza do záhrady (átria), ktoré ponúka absolútne súkromie od okolia, , kuchyňu s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, špajza, priestranná kúpelňa a 4 izby.  Po otvorenom vstupe, schodisku z obývacieho priestoru sa dostanete na podkrovné poschodie, kde sa nachádza otvorená obytná galéria 34,93 m2 a 2 samostatné nepriechodné izby + dalšia kúpeľňa so sprchovým kútom.

Pri výstavbe domu boli použité kvalitné materiály, je postavený z tehloblokov Porotherm so zateplením, založený na základových pásoch, strešná krytina betónové tašky KM Beta. Okná sú plastové s vonkajšími zabudovanými hliníkovými roletami, vykurovanie ústredné s radiátormi zdroj tepla plynový kondenzačný kotol Buderus so samostatným zásobníkom TÚV 125 l. Plávajúce podlahy v obytných priestoroch a keramické dlažby v ostatných priestoroch . Objekt je vybavený bezpečnostnou signalizáciou, rozvodmi na centrálny vysávač, spoločným televíznym a telefónnym rozvodom. Je napojený na verejnú splaškovú a samostatnú dažďovú kanalizáciu, verejný vodovod a plynovod, rozvody elektrickej energie 220/400 V. Na pozemku je vybudovaná kopaná studňa 9,5 m hlboká.

Rodinný dom pôsobí veľmi príjemným dojmom s dobrou orientáciou prevažne na Juh a Západ. 

Nového majiteľa určite poteší garáž, ktorou sa dostanete cez chodbičku do kuchyne a tiež pivničná časť, ktorá sa skladá s dvoch miestnosti o výmere 20,26 m2 a 26,41 m2 so sprchovým kútom a vaňou, závesým plynovým kotlom a zásobníkom TÚV, predprípravou na osadenie práčky, centrálneho vysávača a plynového sporáku. Priestor je vhodný aj na vybudovanie sauny.

 

Dom sa nachádza v obci Malá Ida, kde sa kompletná občianska vybavenosť: do 1 km ZŠ, MŠ, Pošta, Obecný úrad, knižnica, kultúrny dom, pekáreň, 2x potraviny, zastávka hromadnej dopravy, hotel a reštaurácia Slamený dom, remeselný pivovar HERRENWALD, pizzeria, futbalové ihrisko s multifunkčným ihriskom, tenisová hala s tenisovými dvorcami. Ďalej v bezprostrednej blízkosti sú nemocnica Šaca 4,5 km, golfový areál Malá Ida 1,8 km, letisko Košice 8,0 km , nákupné centrum Optima 7,5 km vodná nádrž Bukovec 4,0 km . 

Pozrite si 3D Obhliadku tohto domu: https://livetour.istaging.com/dafa0b4a-5fab-439e-87ad-3c98fc526ed3

_________________
Cena: 297 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte nadštandartný, priestranný rodinný dom v tichom prostredí s átriovou záhradou, ktorý je kúpou hneď voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

_________________
Autorské dielo  © 2021

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality