Na predaj prerobený 3 i byt Krosnianska ul. Furča - rezervovaný

Prehľad

102 990€

Košice III   Dargovských hrdinov   

Len u nás ponúkame na predaj vkusne prerobený 3 izbový byt s balkónom v OV nachádzajúci sa na 5. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom na Krosnianskej ul. v mestskej časti Košice – Dargovských Hrdinov. 

 

Byt o celkovej výmere 70 m2 /67 m2 + 3,5 m2 loggia/ dispozične pozostáva z 3 nepriechodných izieb, kuchyne, priestrannej chodby, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. V byte prebehla kompletná rekonštrukcia, boli menené okná, stúpačky, rozvody, murovaná kúpeľňa s vaňou, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, vchodové bezpečnostné dvere, interierové dvere, takže je možne užívať ho ihneď bez nutnosti ďalších investícií. 

Príjemným benefitom je aj krásny výhľad na celé Košice a pokojná a bezpečná mikrolokalita. 

 

Nového majiteľa určite poteší dobré parkovanie a rovnako aj umiestnenie bytového domu v blízkosti lesa, no zároveň v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. 

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú kvalitné základné školy, škôlka, gymnázium, Poliklinika, obchody, zrekonštruované detské ihriská, lesopark a zastávka MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta. 

_________________

Cena: 102 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt v pokojnej lokalite s krásnym výhľadom s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí, neváhajte a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

LINK NA PROMO VIDEO BYTU ➤➤ https://www.youtube.com/watch?v=ul2LiHSTqzI

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality