Na predaj prerobený 2,5 i byt Považská ul. Terasa - rezervovaný

Prehľad

96 990€

Košice II   Západ   

REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt v OV nachádzajúci sa na 4. poschodí bytového domu s výťahom na Považskej ul. v mestskej časti Košice - Západ. 

 

Byt o celkovej výmere 60 m2 (54 m2 + 6 m loggia) dispozične pozostáva z obývačky, samostatnej spálňe so vstupom na veľký balkón s výhľadom na okolie, kuchyne, chodby a murovanej kúpeľne spojenej s WC. V byte prebehla rekonštrukcia boli menené okná, podlahy, interierové dvere,  kuchynská linka, murovaná kúpeľňa so vaňou, v izbe vstavaná skriňa takže je možné užívať ho ihneď bez nutnosti nevyhnutných úprav.

Nového majiteľa určite poteší veľký balkón s východnou orientáciou, ako aj predelená obývačka čím bola vytvorená druhá menšia samostatná spálňa, takže ideálny na prenajímanie a príjemným benefitom je aj ponechanie nábytku.

 

Výhodou bytu je aj jeho výborná mikrolokalita, keďže sa nachádza v žiadanej časti Terasy - Považská ul., ktorá je svojou polohou ideálna nie len na prenájom ale aj bývanie, nakoľko neďaleko sa nachádza nie len centrum mesta ale aj nákupné centrum Galéria, takže do pár minút chôdze nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádza lekárska fakulta UPJŠ, Nová Nemocnica, školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, park, zastávka MHD, OC Galéria.

_______________________

Cena: 96 990 € vrátane prevažnej časti zariadenia a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte 2 izbový byt v žiadanej lokalite, ktorý je prerobený a vhodný na okamžité bývanie, no zároveň vhodný aj ako investícia na prenájom, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.  

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý je pripravený rýchlo jednať, lebo táto ponuka sa dlho neohreje. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality