Na predaj podnikateľský objekt Veľký Šariš (3D obhliadka)

Prehľad

232 500€

Prešov   

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj podnikateľský objekt zložený z administratívnej časti, skladovacieho priestoru a bytovej jednotky nachádzajúci sa vo Veľkom Šariši okres Prešov.

 

Dispozične budova pozostáva z vyhrievaných skladových priestorov s veľkou automatickou vstupnou bránou, majú oceľovú konštrukciu a plechovú strechu. Dalšiu časť tvoria administratívne priestory so vstupnou chodbou, technickou miestnosťou a WC so sprchovacím kútom.

Samostatnú časť podnikateľského objektu tvorí bytová jednotka s parkovacím miestom, ktorá ma terasu s vonkajším posedením, halu s rohovou sedačkou, spálňu, kúpelňu, modernú kuchyňu so vstavanými spotrebičmi, jedálensku časť a obývačku. 

 

Celková plocha pozemku predstavuje 758 m2 + podiel na príjazdovej ceste, z toho zastavaná plocha 403 m2 - 200 m2 je skladová časť a zbytok administratívna a bytová časť.

 

Priestory vzhľadom na svoju polohu sú predurčené predovšetkým na podnikateľské využitie v oblasti obchodu a služieb, veľkou pridanou hodnotou je aj obytná časť. 

 

Budova pred 2 rokmi prebehla kompletnou rekonštrukciou, zateplenie, nové elektrické rozvody, kúrenie (tepelné čerpadlo), kanalizácia, podlahové kúrenie, dlažba....

https://livetour.istaging.com/019b813a-91fe-4dee-8cbd-5f676d17c217

 _________________________________

Cena: 232.500 € bez DPH vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak Vás ponuka zaujala, nenechajte si ju ujsť a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.
_________________________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2021
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z.z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality