Na predaj novostavba 4i rodinného domu v obci Čaňa

Prehľad

175 000€

Košice - okolie   Čaňa   

Ponúkame na predaj jednu časť novostavby rodinného dvojdomu, moderný 4 izbový bungalov, ktorý sa nachádza v okrese Košice – okolie v obci Čaňa, len 10 km od Košíc.

 

Rodinný dom má úžitkovú plochu 104 m2 a  dispozične pozostáva z dennej časti v ktorej sa nachádza otvorený priestor kuchyne prepojenej s obývačkou a jedálňou, z dennej časti sa vstupuje cez francúzske okná, ktoré krásne presvetlia celý priestor na slnečnú terasu. Bungalov disponuje tromi spálňami, kúpeľňou spojenou s WC, vstupnou halou a technickou miestnosťou v ktorej je miesto pre dalšie WC. 

Dom má dobrú dispozíciu aj rozumné umiestnenie na pozemku, je postavený z energeticky úsporného stavebného systému Termalica, zateplenie 15 cm, vykurovanie podlahovým kúrením, okná s trojsklom farba antracit - a predáva sa v štádiu holodomu ( vnútorné omietky, kúrenie, vonkajšia fasáda, plot, vstupná brána a elektrická brána).,

Nového majiteľa určite poteší pekné prostredie v okolí jazier, v ktorom sa dom nachádza ako aj pekný veľký rovinatý pozemok,  kde je možnosť si dostavať garáž aj bazén či detské ihrisko.

 

Výhodou je dobré napojenie na hlavnú cestu a centrum obce, ako aj výborná dostupnosť do Košíc. 

Obec Čaňa sa nachádza južne od Košíc smerom na Miskolc, nájdete tu všetko čo potrebujete k pohodlnému životu, poteší krásna príroda a okolité jazerá. 

V obci sa je kompletná občianska vybavenosť, nachádza sa tu škola, škôlka, futbalové ihrisko, zimný štadión, pošta, potraviny Tesco a ďalšie obchody pre občiansku vybavenosť.

_________________

Cena: 175 000 € v štádiu holodom tak ako je vyššie spomenuté, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. 

 

Ak hľadáte moderný rodinný dom v pokojnej lokalite s možnosťou dokončenia podľa vlastných predstáv a dobrou dostupnosťou Košíc, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2020 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality