Na predaj moderný 2 i byt v novostavbe Ul. Na hore - rezervovaný

Prehľad

92 990€

Košice III   Dargovských hrdinov   

REZERVOVANÝ:

Len u nás ponúkame na predaj moderný dokončený a zariadený 2 izbový byt v novostave na ul. Na hore v developérskom projekte Južná strana nachádzajúci sa v mestskej časti Dargovských Hrdinov.

 

Byt o celkovej výmere 52m2 /48 m2 + 4 m2 balkón/ sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Dominantným prvkom celého bytu je obývacia izba prepojená s kuchyňou z ktorej je vstup na priestranný slnečný balkón s výhľadom na okolitú prírodu. Nočnú časť bytu tvorí samostatná spálňa, chodba a kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou. 

Byt sa predáva dokončený v štandarde vrátane kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi  a čiastočne zariadený.

 

Výhodou bytu okrem presvetlenia a slnečnej orientácie je aj kľudná, bezpečná a pokojná lokalita. 

Obytný komplex Južná strana sa nachádza v lokalite s výbornou dostupnosťou centra mesta a rovnako aj na obchvat mesta. Na neďalekej Panorame nájdete modernú materskú škôlku, kaviareň a potraviny. Na jeseň tohto roku bude ukončená výstavba nákupného centra Shopbox s posilňovňou, lekárňou, reštauráciou a kaviarňou, predajňa potravín Lidl bude skolaudovaná už túto jar. Všetko ostatné vybavíte v Auparku a centre mesta, ktoré máte či už autom, MHD alebo aj pešo  na skok.

______________________

Cena bytu: 92 990 € vrátane prevažnej časti zariadenia a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý preferuje dokončený a zariadený byt v novostavbe, ktorý je kúpou ihneď voľný a je pripravený rýchlo jednať. Ak hľadáte moderné bývanie v novej lokalite s výbornou dostupnosťou centra mesta zavolajte a dohodnite si stretnutie na doleuvedenom čísle ešte dnes.

______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality