Na predaj moderne prerobený 3 i byt Turgenevová ul. Juh - rezervovaný

Prehľad

126 990€

Košice IV   Juh   

Ponúkame na predaj moderný 3 izbový byt v OV s veľkou 6 m loggiou nachádzajúci sa na 2. poschodí bytového domu s výťahom na Turgenevovej ulici v mestskej časti Košice - Juh. 

 

Byt o celkovej výmere 74 m2 (68m2 + 6m loggia) dispozične pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálenskym stolom z ktorej je vstup na priestrannú loggiu, nočnú časť tvoria 2 spálne, 2x šatník, murovanej kúpeľna spojená s WC a chodba.

V byte prebehla kompletná moderná a vkusná rekonštrukcia, boli menené okná, rozvody, podlahy, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, podhľady, rohová kuchynská linká na mieru so vstavnaými spotrebičmi, murovaná kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou, v chodbe vstavaná skriňa, takže je možné užívať ho bez nutnosti akýchkoľvek ďalších úprav.

Nového majiteľa určite poteší premyslená zmená dispozícia a rovnako aj veľká otvorená denná časť s dostatkom presvetlenia so vstupom na loggiu.

 

Bytový dom prešiel rekonštrukciou a nachádza sa v pokojnej a bezpečnej mikrolokalite.

Výhodou okrem žiadanej lokality je aj jej centrálná poloha bytu, keďže ste v tesnej blízkosti Starej nemocnice a neďaleko je aj centrum mesta, takže do 10 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky, zrekonštruované detské ihriská, zastávka MHD, Stará Nemocnica, Aupark a centrum mesta.

_______________________

Cena: 126 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte komplet prerobený byt, ktorý je v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality