Na predaj lukratívny radový dom Bratislavská ul. Terasa

Prehľad

309 000€

Košice II   Západ   

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 204 m2 nachádzajúci sa v žiadanej lokalite na Bratislavskej ulici v mestskej časti Košice - Západ.

 

Rodinný dom o výmere 204 m2 dispozične pozostáva z dennej časti, v ktorej sa nachádza priestranná obývačka s krbom a jedálenským stolom, samostatná kuchyňa s veľkou rohovou kuchynskou linkou, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom spojená s WC, chodba, schodisko a technická miestnosť.

Nočnú časť na poschodí tvoria dve samostatné spálne, z jednej sa dostanete schodami do podkrovnej časti, ktorá môže slúžiť ako pracovňa aleho hosťovská miestnosť,druhá kúpeľňa s bidetom, vaňou aj sprchovacím kútom spojená s WC a chodba. 

 

V dome prebehla kompletná vkusná a moderná rekonštrukcia, boli menené okná, elektrika, zateplenie, vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, stierky, vstavané skrine, rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a dve murované kúpeľne.

Nového majiteľa určite poteší udržiavaný rovinatý pozemok pred rodinným domom s možnosťou parkovania pre 3 auta, po večeroch zas oceníte vy aj Vaši priatelia časť pozemku za rodinným domom využitú ako prístrešok s možnosťou posedenia pri grile.

 

Výhodou okrem napojenia na všetky inžinierske siete a rozdelenia na dennú a nočnú časť je aj pokojná a bezpečná mikrolokalita a výborná občianska vybavenosť v okolí. 

Len pár minút pešo alebo autom doslova na skok nájdete školy, škôlky, Borovicový háj, frekventovanú zastávku MHD s výbornou dostupnosťou do centra mesta, Lidl, neďaleko je aj lekárska fakulta UPJŠ a OC Galéria, takže všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.

_________________

Cena: 309 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý uprednostní komfort bývania v dome v lokalite s dobrou dostupnosťou centra mesta, no zároveň s výhodami takmer bezstarostného bývania ako v byte.

Ak hľadáte rodinný dom v žiadanej lokalite, ktorý je kúpou ihneď voľný, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________ 

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2018 Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

Rýchle vyhľadávanie

2020 - Sweet reality