Na predaj hrubá stavba rodinného domu v peknom prostredí obce Košické Oľšany

Prehľad

117 990€

Košice - okolie   Košické Oľšany   

Ponúkame na predaj hrubú stavbu 3 izbového rodinného domu typu bungalov s pozemkom o výmere 450 m2 nachádzajúci sa v okrese Košice – okolie v obci Košické Oľšany, len 5 km od Košíc.

 

Rodinný dom o celkovej výmere 160 m2 dispozične pozostáva z dennej časti, kde sa bude nachádzať priestranná obývačka s predprípravou na krb a vstupom na veľkú prekrytú terasu (terasa má potenciál aj na vytvorenie dalšej izby) a kuchyňa a z nočnej časi, ktorú tvoria 2 samostatné nepriechodné izby, veľká kúpelňa a samostatná toaleta s umývadlom. Pod terasou sa nachádza pekná veľká miestnosť, ktorá bude slúžiť ako technická miestnosť prípadne aj ako pivnica, komora na potraviny.... 

Dom sa predáva v štádiu hrubej stavby, na pozemku sa nachádza studňa, žumpa a elektrina.

 

Nového majiteľa určite poteší, že dom bude dostatočne presvetlený, kedže má veľké francúzke okná a nachádza sa na slnečnom pozemku.

Benefitom je aj možnosť v momentálnom štádiu prispôsobiť si priečky, kedže ešte niesu postavené aj prípadne iné zmeny na dome.

  

Výhodou je aj primerane veľký pozemok, kde za domom máte ešte dostatok miesta na bazén, detské ihrisko prípadne vytvorenie menšej záhradky a spredu zas oproti domu možnosť zaparkovať dve autá. 

 

Obec Košické Olšany je prvou obcou z Košíc smerom na Michalovce, vďaka diaľnici na Bidovce tu niesu žiadne zápchy a do centra mesta sa dostanete ozaj len za pár minút.    

V stredne veľkej obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, nájdete tu školu, škôlku, futbalové ihrisko, potraviny a zastávku autobusu.

_________________

Cena: 117 990 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte ideálne veľký rodinný dom v kľudnej lokalite na skok od Košíc, ktorý si viete dokončiť podľa vlastných predstáv neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_________________

= Akúkoľvek časť tohto textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora.

© 2020 Autorské dielo 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality