Na predaj garsónka v obľúbenej lokalite Ostravská ul., sídlisko Železníky JUH

Prehľad

70 990€

Košice IV   Juh   

Exkluzívne ponúkame na predaj garsónku s loggiou v obľúbenej lokalite, nachádzajúcu sa na 1.poschodí bytového domu s novým výťahom na Ostravskej ulici v mestskej časti Košice - Juh. 

 

Garsónka o výmere 24m2 + 4m2 loggia dispozične pozostáva z jednej izby, v ktorej sa nachádza aj kuchyňa a je z nej východ na loggiu, kúpeľne a WC. 

Nového majiteľa určite poteší, že k bytu patrí aj pivnica a v bytovom dome prebehla kompletná rekonštrukcia (nový výťah, brána, schránky, dlažba...) .

Byt je v pôvodnom stave a je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv (úvodné foto sú ilustračné, ako by bolo možné garsónku zrekonštruovať).

Výhodou okrem žiadanej lokality je aj centrálná poloha bytu, keďže ste v tesnej blízkosti Starej nemocnice a neďaleko je aj centrum mesta, takže do 10 min. spoľahlivo nájdete všetko čo potrebujete k pohodlnému životu.  

V bezprostrednom okolí sa nachádzajú Základná škola, Gymnázium, materská škola, zrekonštruované detské ihriská, zastávka MHD, Stará Nemocnica, Fresh, Careffur, Decathlon a centrum mesta.

_______________________

Cena: 70.990€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ak hľadáte garsónku pripravenú na prerábku podľa vlastných predstáv, na ktorú sú nízke náklady a je v žiadanej lokalite, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes. 

_______________________

= Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. =

 

 

Rýchle vyhľadávanie

2021 - Sweet reality